LIBOCKÝ PIVOVAR

Hostinec Nad Šárkou a Libocký pivovar je klasický rodinný podnik s příjemným interiérem a letní zahrádkou. Čepujeme zde především pivo z naší produkce, které pro vás vaříme od roku 2013 přímo v objektu. Přijďte ochutnat některé z našich svrchně i spodně kvašených piv, která nefiltrujeme ani nepasterujeme.

Můžete si vybrat mezi ležáky i speciálními pivy. Na naší pípě si můžete nechat načepovat Šárku i Ctirada, případně Chrudoše a Černého Pátka, Neklana a Hvězdu, pšeničného Šebestiána ve variantě světlé i tmavé. Když se sládek utrhne ze řetězu tak i další takzvané Šárecké Divochy.

Komu by ani to nevyhovovalo, může se občerstvit Vévodou z menšího průmyslového pivovaru ve Vysokém Chlumci. Při návštěvě vozem si nešťastníci mohou odvézt naše piva i nalahvované případně nasudované. 

Vaříme zde nejen pivo, ale zvládneme uspokojit vaše gurmánské potřeby. Ve všední dny jistě oceníte výhodné polední menu. Na naši stálé nabídce si můžete pochutnat celý den až do 21:00 hod.

Rádi vám prodáme naše pivo v našich nebo i ve vámi donesených sudech. Vyberte si z naší široké nabídky a kontaktujte nás na tel. č.: 724 518 761.

Lahvové pivo si můžete dle aktuální nabídky koupit v našem hostinci.  

Pronájem výčepního zařízení je zatím možný jen po telefonnické domluvě, ale brzy bude možné ho objednat zde na našich stránkách elektronicky.

  • Sanitace sudů
  • Prodej surovin pro domácí vaření piva
  • Uvařte si vlastní pivo na svou oslavu.
  • Vyzkoušejte si na vlastní kůži jaké je to být sládkem 
Přesunout se na začátek