Libocký pivovar

Libuše, to je káva

Při jedné z návštěv Aleše Kolovrata u nás v pivovaru, jsem se v debatách nad naším pivem dostali k řečem o kávě. Nebyl jsem do té doby  kdoví jaký příznivec kafíčka. Aleš mi ovšem připravil několik skvělých vzorků k porovnání a já si nakonec vybral.

p_loga_kavaNikdy bych si nepomyslel, jak je možné různým způsobem pražení docílit různých chutí. Přešli jsme tedy od slov k činům a Aleš ve své pražírně nachystal první větší pražení přímo pro náš pivovar.

Zbývalo už jen vymyslet název. Jirásek, ten byl jasný. Libuše, brnklo nám v hlavách. Spojení jejích údajných schopností a věštění z kávové sedliny přišlo tak nějak samo. Když k tomu náš podporovatel Radmil nakreslil skicu Libuše která se zhmotnila z vůně stoupající ze šálku, bylo rozhodnuto. Libuše bude káva, kterou Vám budeme nabízet a zpříjemňovat tak život.

Můžete si jí dát připravenou na mnoho způsobů. Personál je proškolen v její přípravě a rád pomůže s výběrem. Ti kteří se do Libuše zamilují stejně jako my si  mohou zakoupit balení naší kávy s sebou a připravovat si jí do libosti sami doma. Připravené je pro Vás balení po 100, 500, a pro závisláky i  1000g.

A co pražírna připravila slovy Alešovými? Směs káv arabica s robustou a pražit tak akorát, aby byl sládek štastný.

 

Už se těším až  budeme servírovat i do vlastního porcelánu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přesunout se na začátek