Libocký pivovar

Hostinec Nad Šárkou a Libocký pivovar je klasický rodinný podnik s příjemným interiérem, salónkem a zahrádkou. Čepujeme zde především pivo z naší produkce, které pro vás vaříme od roku 2013 přímo v objektu. Přijďte ochutnat některé z našich svrchně i spodně kvašených piv, která nefiltrujeme ani nepasterujeme. Můžete si vybrat mezi ležáky i speciálními pivy. Na naší pípě si můžete nechat načepovat Šárku i Ctirada, případně Chrudoše a Černého Pátka, Neklana a Hvězdu, pšeničného Šebestiána ve variantě světlé i tmavé. Když se sládek utrhne ze řetězu tak i další takzvané Šárecké Divochy. Komu by ani to nevyhovovalo, může se občerstvit Vévodou z menšího průmyslového pivovaru ve Vysokém Chlumci. Při návštěvě vozem si nešťastníci mohou odvézt naše piva i nalahvované případně nasudované.

Vaříme zde nejen pivo, ale zvládneme uspokojit vaše gurmánské potřeby. Ve všední dny jistě oceníte výhodné polední menu. Na naši stálé nabídce si můžete pochutnat celý den až do 21:00 hod.

NABÍDKA PIVOVARU

Prodej sudového piva
Rádi vám prodáme naše pivo v našich nebo i ve vámi donesených sudech. Vyberte si z naší široké nabídky a kontaktujte nás na tel. č.: 724 518 761.
Prodej lahvového piva
Lahvové pivo si můžete koupit v našem hostinci.
Pronájem výčepního zařízení
Pronájem výčepního zařízení je zatím možný jen po telefonnické domluvě, ale brzy bude možné ho objednat zde na našich stránkách elektronicky.

DÁLE NABÍZÍME:

 • Sanitaci sudů
 • Prodej surovin pro domácí vaření piva
 • Prohlídky pivovaru s ochutnávkou
 • Možnost strávit den v pivovaru se sládkem
 • Uvařit si vlastní pivo na svou oslavu.
 • Navařit si pivo pro svou restauraci
 • Zásobování restaurací naším pivem
17 komentářů
 1. Dnes jsem tam byl a pivo moc dobrý to pšeničné fakticky super a chtělo by to nějakej e-shop s reklamním zbožím, jnak básen mně napadla ( Z dáli září srdce krásou tepe když se ŠÁRKA zazlatí hned se cítím lépe a zdař Bůh

  Odpovědět
  1
  • Dobrý den Petře,
   zvažujeme do budoucna rozšířit web i o tuto službu. Děkujeme za tip, chválu i báseň 🙂

   Odpovědět
   1
 2. Na festivalu Slunce ve skle v Plzni jsem ochutnal tmavého Šebestiána – lepší pšeničné pivo jsem ještě nepil, podle mne jasný adept na vítězství. Škoda, že mnozí čeští pivaři zdaleka nedoceňují kvality a chutě pšeničných piv.

  Odpovědět
  2
 3. Byl jsem zde na Mikuláše 5.12.2015 s rodinkou.Mohu jenom s potěšením uznat,že mě místní skvělá piva daly do ůžasné pohody.Krásné stylové vybavení interieru pivovaru a nabídce 5 druhů místních piv nešlo odolat.Velká poklona sládkovi,byla to doslova pívní symfonie jeho umu.Velmi chválím zejména tmavou pšenici a karamelovou Libuši.Zkrátka umíte !!!

  Odpovědět
  3
  • Dobře se mi bude spát po takovém komentáři. Jsem rád když svou prací udelám i radost.
   David Pátek

   Odpovědět
   3
 4. Dobry den,
  byly jsme s kamaradkou nespokojeni minuly tyden jak s obsluhou – otravena, ze musi byt v praci [ale tim si zkazit naladu nenechame], ale hlavne naservirovanym jidlem. Objednaly jsme si grilovana kridla a dostaly jsme smazena, pod kterych nam nebylo zrovna valne. Chapu, mely jsme reklamovat na miste, coz jsme neudelaly a jidlo taky snedly, ale naservirovat nam v podstate KFC a jeste drazsi, potazmo kdyz jsme si ho neobjednaly, nam prijde prinejmensim sproste. Asi uz se neobjevime.

  Odpovědět
  4
  • Dobrý den, moc mě mrzí, že jste nebyly spokojeny. Abych mohl vaši stížnost prošetřit zašlete mi prosím datum události. Děkuji David Pátek

   Odpovědět
   4
 5. ZDRAVÍM,DNES SE TAM STAVÍM AT VÍM O ČEM MLUVÍM.PŘED ČASEM JSEM TOTO PIVO PIL A NEBYLO ŠPATNÝ.DNES HO OCHUTNÁM ZAS A PŘESVĚDČÍM SE JAK UZRÁL ČAS.MAREK

  Odpovědět
  5
 6. Dobrý den,

  prosím o sdělení, zda máte nějaké předměty pro sběratele(tácky, etikety a pod.). Díky za odpověď.

  Odpovědět
  6
 7. Výborné pivo a laskavý výčepní, můžu jen doporučit.

  Odpovědět
  7
 8. Nedá mi to, musím také napsat. Před časem, v říjnu 2015 jsem zde absolvoval zážitkový dar „Den se sládkem“. Vařila se tenkrát Šárka. Letos o Velikonočním pondělí v rámci výletu Šáreckým údolím a po vyhlídkách okolo a starém hradišti jsme sem zašli na jídlo a napití. Jídlo, pivo i obsluha výborné, byl jsem rád, že jsem se sem opět podíval. Nevím, jestli se pan Pátek na mne ještě pamatuje, o Velikonočním pondělí tu zrovna nebyl. Já na den, kdy jsem se tu „spolupracoval“ při vaření piva vzpomínám dodnes.

  Odpovědět
  8
 9. Měl jsem tento týden štěstí. Náhodou jsem se zastavil a ochutnal místní novinku „Blahoslav 13,7“ (pšenice). Tak jsem se zastavil ještě jednou a chystám se to udělat znova, dokud bude. Akorát škoda, že jakákoliv informace na webu chybí.

  Odpovědět
  9
  • Dobré odpoledne,
   omlouváme se info jsme zveřejnili jen na Facebooku. Napraveno info i zde na stránkách.

   Hezký den
   Sládek

   Odpovědět
   9
 10. Chtěla jsem se zeptat na vaši nabídku sládkem na jeden den. Líbilo by se mi to pro manžela. Můžete mi prosím napsat kolik to stojí a jak to probíhá?
  Děkuji Součková Martina

  Odpovědět
  10
 11. Ta tmavá pšenice už není taková. A hlavně to sklo. Pšenice do ucha nebo štucu. Mein Gott !

  Odpovědět
  11
 12. Tak jsem se po včera vypitém jednom Černém pátku, pěkně vyprázdnil – něco mi to připomíná.

  Odpovědět
  12

Napsat komentář